بیش از 10 سال است که به کارخانجات صنعتی، کمک میکنیم تا مواد اولیه خود را با بهترین قیمت و سریع ترین زمان تهیه کنند.

اطلاعات تماس

021-25917122

ایران، تهران اتوبان تهران- ورامین نرسیده به پلیس راه قرچک خیابان امام حسن مجتبی

info@mavadkala.com

آجرعایق آلومینای ۷۰

این دسته از آجرهای عایق آلومینی از بوکسیت و مقادیر متنوعی از آلومینا و خاک رس ساخته می‌شوند. ویژگی‌های بارز این آجرهای آلومینایی شامل تخلخل متوسط، مقاومت خزشی بالا و استحکام فوق‌العاده در برابر دماهای بالا است. این آجرها عمدتاً در سقف کوره‌های قوس الکتریکی و نواحی خروجی کوره‌های سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.آجرهای نسوز آلومینا به موادی اطلاق می‌شود که حاوی ۷۰ درصد Al2O3 هستند. به طور مشخص، با افزایش درصد آلومینا، خواص حرارتی و مکانیکی آجر بهبود می‌یابد و انتخاب نوع مناسب برای کوره‌های مختلف بر اساس این ویژگی‌ها صورت می‌گیرد. تقاضای بالای آجرهای عایق آلومینا عمدتاً به دلیل مقاومت آنها در برابر دماهای بالا، پوسته شدن، ضربه، سایش یا فشار، و مقاومت خوردگی مناسب در برابر اسید و سرباره‌های خنثی در دماهای بالا است.

آجر عایق آلومینا 70

برخلاف تصور عمومی، در ارتباط با آجرهای نسوز، آجرهایی که دارای دانسیته و مقاومت مکانیکی بالا هستند، لزوماً کیفیت شوک‌پذیری خوبی ندارند. به‌طور عمده، آجرهای متخلخل دارای شوک‌پذیری بهتری هستند. همچنین، نوع مواد اولیه عایق ها در شوک‌پذیری آنها مؤثر است؛ به عنوان مثال، آجرهای آلومینایی دارای شوک‌پذیری خوب و آجرهای منیزیتی دارای شوک‌پذیری پایین هستند. بنابراین، در روشن و خاموش کردن کوره‌ها باید از سیکل‌های حرارتی مناسب برای جلوگیری از وارد آمدن شوک به لایه‌های نسوز استفاده کرد.

نویسنده

فروشگاه اینترنتی مواد کالا

مواد کالا با هدف حذف واسطه ها در تهیه مواد اولیه صنایع و با در نظر گرفتن نازلترین قیمت ، محصولات را از درب کارخانه به دست خریدار خواهد رساند .

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×